Zestaw czyszczący 5w1

ZCZY5IN1

  • Produkt dostępny
  • od 6 zł
  • 24 godziny
cena:

9,76 zł

Opis produktu

Pakiet czyszczący 5w1 jest funkcjonalnym i użytecznym zestawem usuwającym zanieczyszczenia z różnego rodzaju optyki dla przykładu obiektywy, filtry, szkła lornetek czy mikroskopów. Poza tym, z powodzeniem może być stosowany do czyszczenia takich powierzchni jak ekrany LCD aparatów, telefonów, kamer i wielu innych.


Do zestawu czyszczącego należy gruszka służąca do zdmuchiwania wszelkiego rodzaju kurzów czy pyłów. Skonstruowany z trwałej i mocnej gumy oraz specjalnej końcówki, tulejki hamującej wciąganie niepożądanych pyłów. Ściereczka z mikrofibry, której funkcja polega na eliminowaniu zacieków, tłuszczów itp. Bibułki perfekcyjnie nadają się do usuwania zanieczyszczeń z optyki, gdyż nie posiadają silikonu, nie zostawiają zacieków czy innych nalotów. Płyn czyszczący o pojemności 30ml to idealny środek, który nie uszkadza powłok, tylko zostawia strukturę ochronną, antystatyczną. Ostatnim komponentem są pałeczki bezpyłowe, które odpowiednio czyszczą zabrudzenia w trudno dostępnych obszarach miejscach.

Dane techniczne

ZastosowanieCzyszczenie obiektywów fotograficznych, obiektywów, kamer, lornetek, lunet, teleskopów, ekranów LCD, okularów i innych

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: