Statyw stołowy Fotopro M-5 MINI

M-5 MINI

  • Produkt dostępny
cena:

290,24 zł

Opis produktu

Ogromna precyzja wykonania, konstrukcja wykonana z aluminium oraz magnezu oraz bardzo dobra jakość wykonania to tylko niektóre z cech statywu Fotopro M-5 Mini który został z pewnością stworzony fotografów szukających małego sprzętu o znakomitej funkcjonalności. 

Kolumne środkową możemy zamontować odwrotnie (do góry nogami), pozwalając między innymi na fotografowanie makro. Budowa składa się z dwóch elementów. Korzystając tylko z jednego, wysokość robocza trójnogu to zaledwie 13cm.

Wyposażony jest w system nachylenia nóżek. W celu zminimalizowania rozmiaru do transportu, nogi możemy złożyć odwrotnie.

Klamry przy nogach oparte są o autorski układ G-LOCK, przez co w prosty oraz szybki sposób można przekształcić konfigurację statywu.

Gwint 1/4 cala umożliwia umiejscowienie głowicy (z gwintem 1/4"). W skład zestawu wchodzi znakomita głowica kulowa Fotopro FPH-53P. Głowica wyposażona w zestaw poziomic oraz pewną blokadę szybkozłączki, która zapobiega ewentualne wypięcie.

Komponuje się do użytkowania z kamerami, bezlusterkowcami, lustrzankami oraz kompaktami.

Charakterystyka:

  • w komplecie znajdziemy głowice Fotopro FPH-53P wraz z zestawem poziomic oraz blokadą szybkozłączki i futerał z paskiem na ramię
  • odwracana i dwu modułowa kolumna centralna
  • możliwość odwrotnego złożenia nóg statywu
  • blokada nóżek GLOCK
  • konstrukcja technologii kucia z materiałów aluminiowych i stopów magnezowych

Dane techniczne

Wysokość max. (robocza) [cm]47
Wysokość min. (robocza) [cm]13
Wysokość po złożeniu [cm]16,5
Udźwig [kg]3
Ilość sekcji nóg4
Materiałaluminium, magnez
Waga [g]780
Gwarancja5 lat

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: