Statyw FOTOPRO X-POD Power bank czarny

X-POD

  • Uniwersalne
  • Produkt niedostępny
  • od 6 zł
  • 24 godziny
cena:

121,14 zł

Opis produktu

Fotopro X-POD to urządzenie, które łączy funkcję statywu, uchwytu wideo i power banku. Dzięki swojej nowoczesnej, opatentowanej budowie statyw, mimo kompaktowych wymiarów, może udźwignąć aparat/kamerę o wadze do 1,5 kg.

Statyw wyposażony jest w standardowy gwint 1/4" i umożliwia przykręcenie praktycznie każdego aparatu/kamery. Do statywu można także dołączyć głowicę, adaptery do kamer sportowych, mocowania do telefonów. X-POD został stworzony z myślą o współpracy z małymi lustrzankami, aparatami kompaktowymi, kamerami sportowymi, smartfonami oraz innymi urządzeniami, które mogą być ładowane poprzez port USB.

Stojak wyposażony jest w głowicę kulową umożliwiającą obrót kamery o 360 stopni oraz pochylenie o 90 stopni. Głowica wyposażona jest w poziomicę oraz zacisk do szybkiego blokowania. Stopki statywu zostały pokryte antypoślizgową gumą.

W nóżkach zostały umieszczone nowoczesne ogniwa litowo-polimerowe o pojemności 2800 mAh, pozbawione efektu pamięciowego. Stan naładowania możemy kontrolować dzięki wbudowanym diodom LED.

Dane techniczne

Wysokość max. [cm]12,5 cm
Pojemność [mAh]2800
Waga [g]215
Prąd ładowania [mA]5V 1A