Statyw fotograficzny Yunteng z głowicą 3D

YG-324

  • Produkt dostępny
cena:

25,20 zł

Opis produktu

Waga statywu to jedyne 350 gram - mały statyw po złożeniu (36 cm) oraz nóżki skonstruowane z trzech aluminiowych sekcji powodują, że urządzenie jest prostym w transporcie, funkcjonalnym statywem przeznaczonym do zadań specjalnych. Ponadto w komplecie znajduje się specjalny futerał, który dodatkowo chroni nasz statyw i ułatwia transport. Rewelacyjnie sprawdza się z kompaktami, bezlusterkowcami, lustrzankami.

 

Wspaniała opcja dla fotografujących, wymagających od takiego urządzenia niskiej wagi oraz uniwersalnych rozmiarów. Wysokość robocza to aż 118 cm, natomiast rozstaw nóżek to 57 cm, dzięki czemu nasz sprzęt jest umieszczony stabilnie, całkowicie bezpiecznie.  Wysokość statywu może być konfigurowana i dopasowywana do potrzeb użytkownika za pomocą nóg podzielonych na 3 sekcję. Nie ma zatem problemu nierównym, niedopasowanym podłożem. Statyw jest tak skonstruowany, aby konfiguracja wysokości nie wpływała negatywnie na stabilność.

 Ponadto rewelacyjną, mocną głowicę statywu wyposażono w specjalną poziomicę, która umożliwia precyzyjne i dokładne wpasowanie w odpowiedni poziom oraz kąt. Głowica ruchoma w 3 kierunkach pokryta jest odpowiednią gumą antypoślizgową zabezpieczając nasz aparatu czy kamerę.

 

 57cm rozstaw nóg powoduje, że statyw bez problemu zmieści się w ciasnych pomieszczeniach - rewelacyjnie współgra z zewnętrznymi lampami błyskowymi.Uniwersalny, standardowy gwintowi 1/4" statywu umożliwia współpracę z większością aparatów oraz kamer aktualnie dostępnych na rynku: Canon, Nikon, Sony, Pentax, Olympus, Fujifilm, Panasonic, JVC, Samsung oraz wiele innych.

 

Dane techniczne

Długość [cm]118
Waga [g]350
Gwint podstawy głowicy1/4'
Materiałaluminium
Kolorsrebrny
Gwarancja2 lata
KompatybilnośćCanon, Nikon, Sony, Pentax, Olympus, Fujifilm, Panasonic, JVC, Samsung oraz wiele innych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: