Statyw CAMROCK EVO Tactic T60

T60

  • Uniwersalne
  • Produkt niedostępny
  • od 6 zł
  • 24 godziny
cena:

446,34 zł

Opis produktu

Statyw EVO zaprojektowany jest z najwyższej jakości stopów magnezowo-aluminiowych. Starannie wykonany za pomocą technologii kucia zapewnia rewelacyjną wytrzymałość oraz niezawodność.

Seria Tactic została dokładnie przemyślana i dopasowan do potrzeb profesjonalistów i hobbystów fotografujących w obecności przyrody. Urządzenia Tactic mają kamuflujący, maskujący zielony kolor. Są rewelayjnym uzupełnieniem wyposażenia fotografujących dziką przyrodę. Funkcjonalność i niesamowita jakość wykonania pozwalają na stosowanie statywów w każdych warunkach.

Statyw EVO Tactic T60 współpracuje z bezlusterkowcami i lustrzankami. Jego niska waga i kompaktowe wymiary po złożeniu gwarantują wygodę transportu i przechowywania. Dzięki zastosowaniu 5 sekcji nóg statyw cechuje się dużą wysokością roboczą (166cm), przy niewielkiej długości po złożeniu (40cm). Dodatkowo posiada funkcję monopodu.

Urządzenie umożliwia zamontowania głowicy 'do góry nogami', co znacznie ułatwia pracę podczas tworzenia zdjęć makro. Stopki statywu można wyposażyć dodatkowo w kolce (w zestawie), które umożliwią pewne ustawienie (np. na lodzie). Nogi urządzenia rozsuwają się po odblokowaniu, uszczelnianych zacisków. Za regulację rozstawu nóg odpowiadają silne blokady - nogi statywu można rozłożyć na płasko.

Tactic T60 zaopatrzony jest w głowicę kulową 3/8". Posiada ona opcję panoramy z podziałką oraz blokadą. Wyposażona jest także w regulator mocy docisku pokrętła blokady kuli. Wykończona jest płytką montażową typu Arca-Swiss ze standardowym gwintem 1/4".

Po ususnięciu nogi i umocowaniu jej z kolumną centralną otrzymamy całkowicie funkcjonalny monopod.

Hak u dołu kolumny pozwala na dociążenie statywu, poprawiając znacznie jego stabilność.

Dane techniczne

Wysokość max. [cm]166
Wysokość po złożeniu [cm]40
Gwint mocowania1/4"
Udźwig [kg]12
Ilość sekcji nóg5
Rodzaj głowicykulowa
Waga [g]1490
Innefunkcja monopodu, wymienne stopki, szybkozłączka w standardzie Arca-Swiss