Osłona przeciwsłoneczna wkręcana 58mm

TULZW58

  • Produkt dostępny
cena:

13,01 zł

Opis produktu

Osłona przeciwsłoneczna typu tulipan chroni obiektyw przed światłem padającym z boku, odblaskami od wody, śniegu, itp. dzięki czemu zapobiega powstawaniu flar na zdjęciach. W warunkach niekorzystnego oświetlenia wzrasta przez to kontrast fotografii. Ponadto osłona stanowi zabezpieczenie obiektywu przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Konstrukcja osłony powoduje, że może być ona stosowana z obiektywami szerokokątnymi. Profilowany kształt zabezpiecza przed winietowaniem - czyli zaciemnieniem obrazu w narożnikach zdjęcia.

Osłona wkręcana jest w gwint obiektywu / filtra, dzięki czemu może być używana ze wszystkimi obiektywami i filtrami z gwintem 58mm (w przeciwieństwie do osłon mocowanych za pomocą śrubki, które nie pasują do obiektywów z zewnętrznym mocowaniem na dedykowane osłony). Zakładanie i zdejmowanie osłony jest wyjątkowo proste i szybkie. Osłona posiada pierścień kontrujący, który umożliwia zablokowanie w dowolnej pozycji.

Wykonana z wysokiej jakości tworzywa, wewnętrzna strona osłony jest czarna-matowa niezależnie do koloru zewnętrznego, co gwarantuje skuteczną ochronę przed niepożądanymi odblaskami.

Dane techniczne

Rozmiar [mm]58
Gwarancja24 miesiące

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: