Lampa YONGNUO YN-685 do Canon

YN-685C

  • Canon
  • Produkt dostępny
  • od 6 zł
  • 24 godziny
cena:

405,69 zł

Opis produktu

Yongnuo YN-685EX to najnowsza propozycja chińskiego producenta. Nowością jest wbudowany w urządzenie odbiornik bezprzewodowy obsługujący wyzwalacze YN-622C, YN-622C-TX, YN-560IV, YN-560TX i RF-605/RF-603II/RF-603

Lampa może pracować zarówno na stopce aparatu w systemach E-TTL, E-TTL II (lub manualnie), jak i bezprzewodowo za pomocą sterowania zgodnego z systemami Canon Speedlite. Umożliwia synchronizację błysku lampy z czasami migawki do 1/8000s.

Funkcja bezprzewodowego sterowania daje możliwość pełnej, automatycznej kontroli w systemie Canon oraz manualnej dla Canon jak i Nikon.

W przypadku najnowszych aparatów Canon (obsługujących zdalny E-TTL), możliwe jest kontrolowanie ustawień lampy z poziomu menu aparatu. Do pełnego wsparcia E-TTL II oraz możliwości kontroli zaawansowanych funkcji, dochodzi możliwość kontroli kilku lamp w systemie z dostosowaniem mocy błysków dla poszczególnych lamp.

Lampa posiada też funkcję pracy bezprzewodowej jako Master i Slave.


Wyjątkowo duża moc błysku (liczba przewodnia 60 przy ISO 100) zapewnia komfort, nawet w wyjątkowo niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Dioda wspomagająca autofocus znacznie przyspiesza ustawianie ostrości w ciemności. Obrotowy w dwóch płaszczyznach palnik pozwala na kreatywne stosowanie światła odbitego. YN-685EX posiada również zoom palnika (auto / manual), wbudowaną fotocelę, wyjmowany dyfuzor i odbłyśnik oraz metalową stopkę.

Komfort użytkowania zapewnia czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem. Dodatkowo możliwe jest włączenie i wyłączenie informacji dźwiękowych o naładowaniu i gotowości do ponownego błysku.

W komplecie z lampą znajduje się pokrowiec oraz podstawka z gwintem 3/4 cala.

  • Wbudowany odbiornik YN-622C, YN-622C-TX, YN-560IV, YN-560TX i RF-605/RF-603II/RF-603
  • System TTL: Canon E-TTLII / E-TTL

Dane techniczne

Liczba przewodnia60 GN (ISO 100 / 200 mm)
Czas ładowania (regeneracji) [s]do 3 s
Regulacja mocy360 stopni
WyświetlaczCzytelny wyświetlacz LCD Dot Matrix z podświetleniem
Tryby pracyautomatyczny - ETTL / M / Multi
Inne funkcjeObsługa błysków na pierwszą i drugą kurtynę, Obsługa bezprzewodowych grup i kanałów, Kompensacja i bracketing błysku w krokach 1/3 EV (±3 działki)
Regulacja zoomu głowicyAutomatyczny i manualny zoom w zakresie ogniskowych 20 – 200 mm
ZasilanieGniazdo zewnętrznej baterii
W zestawielampa błyskowa, pokrowiec, podstawka z gwintem 3/4 cala, instrukcja
Gwarancja24 miesiące