Karty pamięci

Jest 5 produktów.

 • 29,27 zł
  Producent: SanDisk
  Dostępność: Dostępny

  Karta pamięci typu flash docenianego producenta, które charakteryzująca się przede wszystkim ogromną solidnością oraz wysokimi własnościami tj. zapisu i odczytu. Karty wspierają urządzenia posiadające port SD. Mają zastosowanie w kamerach SD oraz HD i aparatach fotograficznych, ale i innych urządzeniach.

  Karta pamięci typu flash docenianego producenta, które charakteryzująca się przede...

  cena: 29,27 zł
  Dostępny
 • 72,36 zł
  Producent: SanDisk
  Dostępność: Dostępny

  Karta pamięci charakteryzująca się bardzo dużą trwałością i solidnością i wysokimi właściwościami zapisu, odczytu. Karty obsługują urządzeniami posiadające port microSD. Wykorzystywane w telefonach, tabletach czy kamerach bądź aparatach fotograficznych, ale również wielu innych.

  Karta pamięci charakteryzująca się bardzo dużą trwałością i solidnością i wysokimi...

  cena: 72,36 zł
  Dostępny
 • 211,38 zł
  Producent: SanDisk
  Dostępność: Dostępny

  Pamięci typu flash, wielkiego producenta, charakteryzujące się niesamowitą solidnością i trwałością oraz rewelacyjnymi wartościami zapisu i odczytu. Polecane użytkowanie kamerach SD oraz HD, aparatach foto, ale również wielu innych urządzeniach.

  Pamięci typu flash, wielkiego producenta, charakteryzujące się niesamowitą solidnością...

  cena: 211,38 zł
  Dostępny
 • 66,67 zł
  Producent: SanDisk
  Dostępność: Dostępny

  Karta pamięci popularnego producenta pamięci kategorii flash, ukazuje się przede wszystkim ogromną wytrzymałością i wspaniałymi parametrami zapisu, odczytu. Karty nadają się do współpracy z urządzeniami wyposażonymi w port SD. Wykorzystuje się je głównie w kamerach, aparatach fotograficznych, ale również w innych urządzeniach.

  Karta pamięci popularnego producenta pamięci kategorii flash, ukazuje się przede...

  cena: 66,67 zł
  Dostępny
 • 36,59 zł
  Producent: SanDisk
  Dostępność: Dostępny

  Karta pamięci jednego z najbardziej znanych producentów pamięci rodzaju flash, cechują się niesamowitą wytrzymałością i wyjątkowymi własnościami zapisu i odczytu. Karty są kompatybilne z urządzeniami zaopatrzonymi w port microSD. Posiadają wiele zastosowań. Pełnią one funkcję w tabletach, telefonach, kamerach SD i HD czy aparatach fotograficznych, ale...

  Karta pamięci jednego z najbardziej znanych producentów pamięci rodzaju flash, cechują...

  cena: 36,59 zł
  Dostępny