Kamera SJCAM SJ7 STAR 4K czarna

SJ7 STAR C

  • Produkt dostępny
cena:

682,11 zł

Opis produktu

Kamera sportowa SJCAM SJ7 STAR to kolejny premierowy model. Nowością jest wykorzystanie poraz pierwszy aluminiowej obudowy, co przekłada się na jeszcze większą solidność kamery. Zyskujemy również dodatkową możliwość podłączenia zewnętrznego, dedykowanego mikrofonu. Ale to nie wszystko, możemy również posługiwać się pilotem do szybkiej nawigacji i zdalnego sterowania kamerą.

Kamera pozwala na zapis video w wysokiej rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę. Wszystko dzięki modułom zastosowanym w modelu: chipsecie Ambarella A12S75 i sensorze Sony IMX117. Model posiada również baterię o zwiększonej pojemności do 1000 mAh.

SJCAM SJ7 STAR posiada równiez duży wyświetlacz o przekątnej 2.0”, który jest dotykowy. Wyświetlacz wykonano z hartowanego szkła. Aby ułatwić zabawę z kamerą i dzielenie się wrażeniami – producent udostępnia równocześnie nową aplikację SJCAM APP, która kompatybilna jest nie tylko z modelem SJ7 STAR – ale również z poprzednimi seriami kamer SJCAM.

test

Całość może być dodatkowo wspierana wbudowanym systemem stabilizacji - Gyro Anti-Shake.

 

gyro

 

Najważniejszą, niemożliwą w poprzednich modelach cechą jest możliwość nagrywania w natywnej rozdzielczości 4K. W kamerze podobnie jak w innych modelach SJCAM, możemy zmieniać kąty widzenia - szeroki, normalny i wąski. Nowością jest natomiast wyposażenie kamery SJ7 w moduł Bluetooth. Daje nam to między innymi możliwość używania zdalnych pilotów, dzięki któremu istnieje możliwość przełączania się między trybami naszej kamery - wł./wył. WiFi, wykonywać zdjęcia czy wyłączać kamerę.

 

4k

 

W kamerze SJ7 został wprowadzony ekran dotykowy o przekątnej wynoszącej 2.0"!. Jest on wystarczająco duży, aby wyraźnie dostrzec ikony, zmieniać ustawienia konfiguracyjne, przeglądać zdjęcia oraz odtwarzać zarejestrowane nagrania. Charakteryzuje się także dużą wrażliwością na dotyk palca.

 

lcd20Urządzenie to daję możliwość rejestracji filmów w formatach MP4 lub w MOV, natomiast zdjęcia w standardowym formacie .JPEG oraz bezstratnym .RAW, używany zazwyczaj przez profesjonalnych fotografów. Możliwość wykonywania zdjęć w formacie .RAW to kolejna z pewnością doceniana nowość w kamerze SJ7.


Dodatkowym atutem jest wysokiej jakości obudowa skonstruowana z polerowanego aluminium. Takie zastosowanie wyeliminowało wszystkie problemy z przyciskami. Kamera posiada odłączany akumulator o pojemności 1000 mAh, wiele różnych trybów fotografowania oraz dużą ilość akcesoriów potrzebnych do odpowiedniego montażu kamery. Zestaw wyposażony jest także w obudowę wodoodporną, dzięki której można zanurzyć kamerę na głębokość 30 metrów.
W zestawie:

Kamera SJCAM SJ7 STAR
Akumulator Li-Ion 1000 mAh
Wodoszczelna obudowa
Ramka montażowa
2 x Szybkozłączka z taśmą 3M
2 x Szybkozłączka z taśmą 3M i klipsem
2 x śruba mocująca do szybkozłączki
Uchwyt do rur
Adapter do statywu 1/4"
Adapter mocujący z gwintem męskim 1/4"
3 przeguby ze śrubami mocującymi
Ściereczka z mikrofibry do czyszczenia
Kabel mini-USB
Instrukcja obsługi
akcesoria sj7

 

Dane techniczne

Kąt widzenia170
Rozdzielczość4k