Bezpieczeństwo

Bezpieczne zakupy

 • MIXFOTO zapewnia swoim Klientom możliwość zwrotu każdego zakupionego towaru w przeciągu 10 dni od momentu otrzymania towaru. Towar należy zwrócić na adres: MIXFOTO, Jesionowa 5 lok. 15, 98-100 Łask.
 • Oprócz ustawowego terminu staramy się zawsze wyjść naprzeciw klienta, dlatego termin ten w wyjątkowych sytuacjach wydłużamy o kolejne 7 dni, pod warunkiem zwrotu towaru w stanie nienaruszonym, nieposiadającym śladów użytkowania, oryginalnie zapakowanym z kompletem akcesoriów.
 • Staramy się dołożyć pełnych starań, aby każda z zawartych transakcji zrealizowana została zgodnie z aktualnymi obowiązującymi przepisami prawa, a także z zachowaniem jak największej satysfakcji wszystkich Klientów
 • Wszystkie z zamówień zostają potwierdzane e-mailowo w każdym z etapów, zawierają one koszt zakupionego towaru i usługi.
 • Dla komfortu naszych klientów zapewniamy wszystkim Klientom różne sposoby kontaktu - kontakt telefoniczny, za pomocą poczty elektronicznej oraz przez nasz formularz kontaktowy na naszej stronie

 

Bezpieczna dostawa

 • Każda przesyłka jest odpowiednio zabezpieczona, w sposób uniemożliwiający uszkodzenie jej zawartości lub otwarcie przez osobę niepowołaną.
 • Wszystkie nadawane przesyłki są przez nas ubezpieczane. Można być spokojnym o swoje pieniądze, gdy przesyłka zaginie lub zostanie uszkodzona w transporcie. Wysyłki kurierskie ubezpieczone są na kwotę zgodną z ceną towaru, a przesyłki pocztowe do kwoty 200 zł. Z tego powodu przy zakupach, których kwota przekracza 200 zł zachęcamy do zamówień z opcją dostawy kurierem.
 • Wszystkie przesyłki kurierskie po uiszczeniu opłaty za pobraniem i/lub pokwitowaniu można sprawdzić w obecności kuriera. Jeżeli Klient zauważy uszkodzenie zewnętrzne lub problem z zawartością przesyłki kurier ma obowiązek spisać protokół szkody na podstawie którego odbywają się pozostałe formalności. W każdym takim przypadku należy poinformować o sytuacji obsługę sklepu.


Bezpieczeństwo danych osobowych

 • Wszelkie dane Klientów zarejestrowanych, bądź robiących zakupy w sklepie internetowym mixfoto.pl są przechowywane i przetwarzane w sposób zgodny z wymogami polskiego prawa, a w szczególności z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Wszyscy klienci mają możliwość wglądu do wszystkich swoich danych oraz możliwość ich edycji i zmiany.
 • Dane klienta sklep gromadzi w swojej bazie tylko i wyłącznie do realizacji zamówienia. W momencie zgody klienta mogą być również wykorzystane w celach marketingowych. Odbywa się to tylko na specjalne życzenie klienta. W żadnym wypadku nie udostępniamy danych osobowych Klienta osobom postronnym, niezgodnie z zapewnianym przez nas przeznaczeniem. Dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na wniosek organu prawnego do tego uprawnionego.
 • Dane są gromadzone w naszej bazie wyłącznie w celu realizacji zamówień. Tylko w przypadku, zgody Klienta mogą być wykorzystywane do celów marketingowych. Nie odsprzedajemy, ani nie przekazujemy innym podmiotom zgromadzonych danych osobowych naszych Klientów. Udostępnienie danych możliwe jest wyłącznie na ważny wniosek organów prawnych.