CAMROCK Slider VSL80R Video - 80cm

VSL80R

  • Produkt dostępny
cena:

430,08 zł

Opis produktu

Slider Camrock VSL80R jest to usprawiony model VSL80. Wersja R charakteryzuje się głównie łożyskowanymi rolkami sanek, zaprojektowane z metalu oraz gwarantujące płynność przesuwu. Slider o długości przesuwu równej 80cm. Asygnowany kamerom i aparatom fotograficznym. Pozwala na rejestrowanie ujęć poziomych, pionowych oraz pod dowolnym kątem.

Szyna slidera stworzona została ze sztywnego, trwałego aluminium. Specjalne gwinty mocujące (1/4” oraz 3/8”) na końcach slidera i w punkcie centralnym umożliwiają montaż slidera na 1 lub na 2 statywach. Na krańcach szyny znajdują się podpory z konfigurowanymi stopkami. Podpory te można zdemontować od szyny, poszerzając funkcje ustawień montażowych. Modyfikowane na wysokość stopki także można wykręcić.

Sanki na sliderze są tak zaprojektowane, aby można było umieścić głowicę, aparat, kamerę z gwintem o wartości 3/8". Została wyposażona w specjalną blokadę przesuwu i poziomicę. Przesuw sanek jest realizowany, za pomocą 4 łożyskowanych rolek zaprojektowanych z metalu.

Istnieje możliwość rozkręnie całego slidera na poszczególne elementy. Znacznie ułatwia to transport oraz magazynowanie.

Dane techniczne

Materiałaluminium
Waga [g]1724
Długość min. [cm]80
Kolorczarny
Mocowanie1/4” oraz 3/8”
Gwarancja2 lata

Produkty powiązane