APUTURE DEC Kontroler bezprzewodowy z adapterem Micro 4/3 / Canon

  • Produkt dostępny
  • od 6 zł
  • 24 godziny
cena:

1 454,47 zł

Opis produktu

Aputure DEC to adapter dla systemu Micro 4/3 umożliwiający zastosowanie obiektywów Canon EF i EF-S. Adapter pozwala na sterowanie ostrością oraz wartością przysłony za pomocą dołączonego bezprzewodowego pilota. Umożliwia precyzyjną kontrole parametrów dzięki ekranom OLED znajdującym się zarówno na adapterze i pilocie.

Urządzenie pracuje na częstotliwości 2,4GHz, co zapewnia duży zasięg i stabilność sygnału. Sterownik umożliwia manualną zmianę ostrości, przeskakiwanie pomiędzy wcześniej zdefiniowanymi punktami 'A i B' oraz regulację prędkości zmiany ostrości. DEC umożliwia również otwieranie przysłony na czas ustawiania ostrości. Całość dostarczana jest w sztywnym futerale.

Bezprzewodowe sterowanie
Urządzenie zapewnia sterowanie ostrością i przysłoną z odległości do 100m (w terenie otwartym)

Ekran OLED
Wbudowane ekrany OLED, zapewniają bardzo wysoką czytelność nawet w pełnym słońcu. Wyświetlają informację o ogniskowej, wartości przysłony, sile sygnału oraz poziomie naładowania akumulatora.

Kontrola przysłony
Aputure DEC umożliwia sterowanie przysłoną. Umożliwia pełne otwarcie przysłony na czas ostrzenia oraz powrót do poprzedniej wartości po jego zakończeniu.

Gniazdo Micro USB
Umożliwia ładowanie akumulatora oraz aktualizację oprogramowania.

Kompatybilne obiektywy
Przetestowane obiektywy wymienione są w specyfikacji. Aktualizacje oprogramowania poszerzają gamę wspieranych obiektywów.

Dane techniczne

Mocowaniebagnet Micro 4/3
Gwarancja24 miesiące
Typ obiektywuCanon EF i EF-S
Zasięg [m]do 100 metrów