Adapter filtrowy do Hero 3

  • GoPro
  • Produkt dostępny
  • od 6 zł
  • 24 godziny
cena:

65,00 zł

Opis produktu

POWERBEE FA58 jest wspaniałym elementem umożliwiającym na użycie filtrów fotograficznych oraz innych modułów fotograficznych o średnicy równej 58 mm w kamerze firmy GoPro HERO3. Za pomocą tego urządzenia możliwe jest uzyskanie efektów nieosiągalnych do tej pory, dla kamer sportowych.

Używając adapter filtrowy masz możliwość korzystania z większości rodzajów filtrów, dla przykładu: uv, polaryzacyjnych, połówkowych, szarych, kolorowych, gwiazdkowych itp. Akceptuje też stosowanie filtrów i akcesoriów Cokin.

Niesamowicie lekka i trwała konstrukcja adaptera ze stopu aluminium, sprawia, że urządzenie to jest praktyczne i komfortowe w użytkownaniu. Adapter mocuje się poprzez wsunięcie go na plastikową oprawę obiektywu. Składanie jest pewne i niesamowicie szybkie, co pozwala na sprawne używanie go w trudnych warunkach.

Uzyskanie podobnych efektów jak np. w programie telewizyjnym Top Gear (co widać na jednym ze zdjęć) nie stanowi problemu. Dodatkowo wyposażony jest w 2 otwory do mocowania smyczek.

W naszym asortymencie istnieje także szeroka oferta filtrów do tego adaptera.

Dane techniczne

W zestawieAdapter POWERBEE FA58 (58mm), smyczka
Średnica filtrowa [mm]58
MateriałStop aluminium
KompatybilnośćWszystkie edycje HERO3

Produkty powiązane