Ładowarka Newell NP-FW50 do Sony NEX

NNPFW50L

  • Produkt dostępny
cena:

17,89 zł

Opis produktu

Ładowarka procesorowa Newell do akumulatorów Sony NP-FW50 z kablem sieciowym oraz samochodowym.

Ładowarka nowej generacji pozwala na szybkie i bezpieczne ładowanie akumulatorów zarówno z gniazdka sieciowego 230V jak i 110V (standard USA). Dodatkowo w zestawie znajduje się kabel pozwalający na podłączenie ładowarki do gniazda 12V (samochodowe). Tak duża uniwersalność ładowarki umożliwia korzystanie z niej w każdym miejscu na ziemi.

Ładowarka posiada mikroprocesor kontrolujący proces ładowania. Dzięki temu ładowanie przebiega szybko i jest bezpieczne dla akumulatorów. Mikroprocesor chroni przed przegrzaniem oraz przeładowaniem akumulatora. Po włączeniu ładowarki sprawdzany jest poziom naładowania akumulatora, a następnie rozpoczyna się proces ładowania. Po naładowaniu ładowarka przechodzi w stan podtrzymania i przerywa ładowanie. Dzięki temu nie ma obawy, że akumulator pozostawiony na za długi okres czasu w ładowarce zostanie przeładowany lub uszkodzony.

Kompatybilna m.in. z:
aparatami fotograficznymi Sony:
SONY NEX: NEX-3, NEX-3A, NEX-3D, NEX-3DW, NEX-3K, NEX-3KS, NEX-5, NEX-5A, NEX-5C, NEX-5D, NEX-5DB, NEX-5HB, NEX-5K, NEX-5KS, NEX-6, NEX-6K, NEX-7, NEX-7K

SONY ALPHA: 
A55, A33, A35

Dane techniczne

ModelNewell Charger NP-FW50
Możliwość zasilania ze źródeł zewnętrznych12V-24V, 100V-240V
KompatybilnośćOryginalne akumulatory oraz zamienniki
W zestawieŁadowarka, kabel zasilający sieciowy, kabel zasilający samochodowy
Gwarancja24 miesiące

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: